Webform SMSAPI (1.1.1) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Edit
es: Editar

en: Message
es: Mensaje

en: Options
es: Opciones

en: To:
es: Para:

en: Sender
es: Remitente

en: Send to
es: Enviar a

en: From:
es: De:

en: Subject:
es: Asunto:

en: - Select -
es: - Seleccionar -

en: Notification
es: Notificación

en: Elements
es: Elementos
