Webform SMSAPI (1.1.1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Edit
et: Muuda

en: Message
et: Teade

en: Options
et: Valikud

en: Sender
et: Saatja

en: - Select -
et: - Vali -

en: Elements
et: Elemendid
