Webform SMSAPI (1.1.1) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Edit
it: Modifica

en: Message
it: Messaggio

en: Options
it: Opzioni

en: To:
it: A:

en: Sender
it: Mittente

en: Send to
it: Invia a

en: From:
it: Da:

en: Subject:
it: Oggetto:

en: - Select -
it: - Scegliere -

en: Notification
it: Notifica

en: Elements
it: Elementi
