Webform SMSAPI (1.1.1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Edit
lv: Labot

en: Message
lv: Ziņojums

en: Options
lv: Iespējas

en: Sender
lv: Nosūtītājs

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Notification
lv: Paziņojums
