Webform SMSAPI (1.1.1) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Edit
nl: Bewerken

en: Message
nl: Bericht

en: Options
nl: Opties

en: To:
nl: Aan:

en: Sender
nl: Afzender

en: Send to
nl: Verstuur naar

en: From:
nl: Van:

en: Subject:
nl: Onderwerp:

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Notification
nl: Melding

en: Elements
nl: Elementen

en: @form webform sent @title email.
nl: Formulier @form heeft @title e-mail verzonden.
