Webform SMSAPI (1.1.1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Edit
vi: Sửa

en: Message
vi: Thông điệp

en: Options
vi: Tùy chọn

en: To:
vi: Đến:

en: Sender
vi: Người gửi

en: Send to
vi: Gửi đến

en: From:
vi: Từ:

en: Subject:
vi: Chủ đề:

en: - Select -
vi: - Chọn -
