Webform SMSAPI (1.1.2) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Message
be: Паведамленне

en: Options
be: Налады

en: Send to
be: Адрасаты

en: - Select -
be: - Выбраць -
