Webform SMSAPI (1.1.2) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Message
el: Μήνυμα

en: Options
el: Επιλογές

en: Sender
el: Αποστολέας

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Notification
el: Ενημέρωση
