Webform SMSAPI (1.1.2) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Edit
eu: Editatu

en: Message
eu: Mezua

en: Options
eu: Aukerak

en: Sender
eu: Bidaltzailea

en: - Select -
eu: - Aukeratu -
