Webform SMSAPI (1.1.2) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Edit
fa: ویرایش

en: Message
fa: پیام

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Sender
fa: فرستنده

en: Send to
fa: ارسال به

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: Notification
fa: اطلاع‌رسانی

en: Elements
fa: عنصرها
