Webform SMSAPI (1.1.2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Edit
hr: Uredi

en: Message
hr: Poruka

en: Options
hr: Opcije

en: Sender
hr: Pošiljatelj

en: - Select -
hr: - Odaberi -
