Webform SMSAPI (1.1.2) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Edit
oc: Modificar

en: Message
oc: Messatge

en: Options
oc: Opcions

en: To:
oc: A :

en: From:
oc: De :

en: - Select -
oc: - Seleccionar -
