Webform SMSAPI (1.1.2) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Edit
pl: Edytuj

en: Message
pl: Wiadomość

en: Options
pl: Opcje

en: To:
pl: Do:

en: Sender
pl: Nadawca

en: Send to
pl: Wyślij do

en: From:
pl: Od:

en: Subject:
pl: Temat:

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Notification
pl: Powiadomienie

en: Elements
pl: Elementy
