Webform SMSAPI (1.1.2) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Edit
ro: Editați

en: Message
ro: Mesaj

en: Options
ro: Opțiuni

en: Sender
ro: Expeditor

en: Send to
ro: Trimite la

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: Notification
ro: Notificare

en: Elements
ro: Elemente
