Webform SMSAPI (1.1.2) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Edit
ru: Редактировать

en: Message
ru: Сообщение

en: Options
ru: Опции

en: To:
ru: Кому:

en: Sender
ru: Отправитель

en: Send to
ru: Получатель

en: From:
ru: От:

en: Subject:
ru: Тема:

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Notification
ru: Уведомление

en: Elements
ru: Элементы
