Webform Statistics (1.0.0-rc1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Statistics
kn: ಅಂಕಿಅಂಶಗಳು

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: About
kn: ಕುರಿತು
