Webform Statistics (1.0.0-rc1) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Reset
ru: Сбросить

en: Default
ru: По умолчанию

en: Statistics
ru: Статистика

en: Page
ru: Страница

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Webform
ru: Веб-форма

en: Apply
ru: Применить

en: Offset
ru: Пропустить

en: About
ru: Информация

en: Date from
ru: Дата начала

en: Date to
ru: Дата окончания

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Data export
ru: Экспорт данных

en: Asc
ru: По возрастанию
