Webform Statistics (1.0.0-rc1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Default
sl: Privzeto

en: Statistics
sl: Statistika

en: Page
sl: Stran

en: About
sl: O modulu
