Webform Statistics (1.0.0-rc1) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Reset
uk: Скинути

en: Default
uk: Базово

en: Statistics
uk: Статистика

en: Page
uk: Сторінка

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Webform
uk: Вебформа

en: Apply
uk: Застосувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: About
uk: Про модуль

en: Date from
uk: Дата початку

en: Date to
uk: Дата закінчення

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Data export
uk: Експорт даних

en: Asc
uk: Зрост
