Webform Statistics (1.0.0) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Statistics
fa: آمار

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Webform
fa: فرم ساز

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: About
fa: درباره

en: Date from
fa: از تاریخ

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی
