Webform Statistics (1.0.0) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Reset
it: Ripristina

en: Default
it: Predefinito

en: Statistics
it: Statistiche

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: Apply
it: Applica

en: Offset
it: Scostamento

en: About
it: Informazioni

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: « First
it: « Prima

en: Last »
it: Ultima »
