Webform Statistics (1.0.1) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Default
fr: Par défaut

en: Statistics
fr: Statistiques

en: Sort by
fr: Trier par

en: Apply
fr: Appliquer

en: Offset
fr: Décalage

en: About
fr: À propos

en: Date from
fr: Date depuis

en: Date to
fr: Date jusqu'à

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: « First
fr: « Premier

en: Last »
fr: Dernier »

en: Original language
fr: Langue initiale
