Webform Statistics (1.0.1) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Reset
sv: Återställ

en: Default
sv: Förvald

en: Statistics
sv: Statistik

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: About
sv: Om

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Asc
sv: Stigande

en: Original language
sv: Ursprungsspråk
