Webform Statistics (1.0.3) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: About
ne: बारेमा

en: « First
ne: « पहिलो
