Webform Statistics (1.0.3) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Default
ps: تلواله

en: Statistics
ps: احسائيه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: About
ps: په اړه

en: - All -
ps: - ټول -
