Webform Statistics (1.0.2) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Default
oc: Per defaut

en: Statistics
oc: Estatisticas

en: Sort by
oc: Triar per

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: About
oc: A prepaus

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -
