Webform Statistics (1.0.2) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Reset
ta: மீளமை

en: Default
ta: இயல்பான

en: Statistics
ta: புள்ளிவிபரங்கள்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: About
ta: பற்றி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: « First
ta: « முதல்

en: Last »
ta: கடந்த »
