Webform Trello (1.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: List
cy: Rhestr

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Position
cy: Lleoliad

en: Webform
cy: Ffurf gwe
