Webform Trello (1.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Title
es: Título

en: List
es: Listado

en: Description
es: Descripción

en: Top
es: Superior

en: Bottom
es: Inferior

en: Position
es: Posición

en: Token
es: Comodín

en: Enable debugging
es: Habilitar depuración

en: About
es: Acerca de

en: - Select -
es: - Seleccionar -

en: Notification
es: Notificación

en: members
es: miembros

en: Development settings
es: Configuración de desarrollo
