Webform Trello (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Title
gl: Título

en: List
gl: Lista

en: Description
gl: Descrición

en: Top
gl: Superior

en: Bottom
gl: Botón

en: Position
gl: Posición

en: Token
gl: Símbolos

en: Webform
gl: Formulario web

en: Enable debugging
gl: Habilitar depuración

en: About
gl: Información

en: - Select -
gl: - Seleccione -
