Webform Trello (1.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: List
hy: Ցանկ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Top
hy: Վերև

en: Bottom
hy: Ներքև

en: - Select -
hy: - Ընտրել -
