Webform Trello (1.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Title
jv: Judul

en: List
jv: Daftar

en: Description
jv: Katrangan

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Bottom
jv: Ngisor

en: About
jv: Ngenani

en: - Select -
jv: - Pilih -
