Webform Trello (1.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Title
nl: Titel

en: List
nl: Lijst

en: Description
nl: Beschrijving

en: Top
nl: Bovenaan

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Position
nl: Positie

en: Webform
nl: Formulier

en: Enable debugging
nl: Debuggen inschakelen

en: About
nl: Over

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Notification
nl: Melding

en: Development settings
nl: Ontwikkel-instellingen

en: Debugging is enabled
nl: Debugging is ingeschakeld
