Webform Trello (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: List
pl: Lista

en: Description
pl: Opis

en: Top
pl: Góra strony

en: Bottom
pl: Dół strony

en: Position
pl: Pozycja

en: Token
pl: Wzorzec

en: Webform
pl: Formularz

en: Enable debugging
pl: Włącz debugowanie

en: About
pl: O stronie

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Notification
pl: Powiadomienie

en: Development settings
pl: Ustawienia programistyczne
