Webform Trello (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: List
ro: Listă

en: Description
ro: Descriere

en: Top
ro: Sus

en: Bottom
ro: Partea de jos

en: Position
ro: Poziție

en: Token
ro: Simbol

en: About
ro: Despre

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: Notification
ro: Notificare
