Webform Trello (1.0.0) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Title
da: Titel

en: List
da: Vis

en: Description
da: Beskrivelse

en: Bottom
da: Bund

en: Position
da: Placering

en: Token
da: Symbol

en: Webform
da: Webformular

en: Enable debugging
da: Aktivér debugging

en: About
da: Om

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Notification
da: Underretning

en: Board
da: Forum
