Webform Trello (1.0.0) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: List
el: Λίστα

en: Description
el: Περιγραφή

en: Top
el: Κορυφή

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Position
el: Θέση

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης

en: About
el: Περί

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Notification
el: Ενημέρωση

en: members
el: μέλη
