Webform Trello (1.0.0) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: List
eu: Zerrenda

en: Description
eu: Azalpena

en: Top
eu: Goian

en: Bottom
eu: Behean

en: Position
eu: Kokapena

en: About
eu: (r)i buruz

en: - Select -
eu: - Aukeratu -
