Webform Trello (1.0.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: List
gu: સૂચિ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Bottom
gu: નીચે

en: About
gu: વિશે
