Webform Trello (1.0.0) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Title
hu: Cím

en: List
hu: Lista

en: Description
hu: Leírás

en: Top
hu: Teteje

en: Bottom
hu: Alja

en: Position
hu: Elhelyezkedés

en: Token
hu: Vezérjel

en: Webform
hu: Űrlap

en: Enable debugging
hu: Hibakeresés engedélyezése

en: About
hu: Leírás

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Notification
hu: Értesítés

en: labels
hu: feliratok

en: members
hu: tagok

en: Board
hu: Tábla

en: Development settings
hu: Fejlesztői beállítások
