Webform Trello (1.0.0) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Title
id: Judul

en: List
id: Daftar

en: Description
id: Deskripsi

en: Top
id: Atas

en: Bottom
id: Dasar

en: Position
id: Posisi

en: About
id: Tentang

en: - Select -
id: - Pilih -

en: Development settings
id: Pengaturan pengembangan
