Webform Trello (1.0.0) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Title
it: Titolo

en: List
it: Elenco

en: Description
it: Descrizione

en: Top
it: In cima

en: Bottom
it: In fondo

en: Position
it: Posizione

en: About
it: Informazioni

en: - Select -
it: - Scegliere -

en: Notification
it: Notifica
