Webform Trello (1.0.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: List
ka: სია

en: Description
ka: აღწერა

en: Top
ka: ზედა

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Position
ka: პოციზია
