Webform Trello (1.0.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: List
mn: Жагсаалт

en: Description
mn: Тайлбар

en: Top
mn: Дээд

en: Bottom
mn: Доод
