Webform Trello (1.0.0) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Title
sk: Názov

en: List
sk: Zoznam

en: Description
sk: Popis

en: Top
sk: Navrch

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Position
sk: Pozícia

en: Webform
sk: Webformulár

en: Enable debugging
sk: Povoliť režim ladenia

en: About
sk: Informácie o

en: - Select -
sk: - Zvoľte -
