Webform Trello (1.0.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: List
sl: Seznam

en: Description
sl: Opis

en: Top
sl: Na vrhu

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Position
sl: Položaj

en: About
sl: O modulu
