Webform Trello (1.0.1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: List
ar: لائحة

en: Description
ar: الوصف

en: Top
ar: الأعلى

en: Bottom
ar: الأسفل

en: Position
ar: الوضع

en: About
ar: حول

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Board
ar: المنتدى
