Webform Trello (1.0.1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: List
be: Спіс

en: Description
be: Апісанне

en: Top
be: Верх

en: Bottom
be: Знізу

en: Webform
be: Анкета

en: About
be: Аб

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Development settings
be: Налады распрацоўкі
