Webform Trello (1.0.1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Top
bo: འགོ

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Position
bo: གནས་ས

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: About
bo: གསལ་བཤད
