Webform Trello (1.0.1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: List
cs: Seznam

en: Description
cs: Popis

en: Top
cs: Nahoru

en: Bottom
cs: Dole

en: Position
cs: Pozice

en: About
cs: Popis

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Notification
cs: Oznámení
